Atectis to najlepiej projektujące biuro architektoniczne w Mikołowie.

Architekci, którym możesz zaufać.

Biedronka

„Mówią, że to najpiękniejsza Biedronka w Polsce.” PROBLEM: – OCHRONA KONSERWATORSKA – ORGANIZACJA SPRZEDAŻY W PAWILONIE SIECIOWYM Budynek powstał w terenie objętym ścisłą ochroną [...]

Dolina Sudecka

Alternatywa dla bloków mieszkalnych – nowe osiedle wielorodzinne w Świętochłowicach. 108 mieszkań dwupoziomowych, dostępnych bezpośrednio z zewnątrz budynku, z których każde posiada własny ogród.

Copyright

JAK WYBRAĆ WŁAŚCIWEGO ARCHITEKTA

Po pierwsze: spotkaj się osobiście. Sprawdź czy jesteś w stanie nawiązać dobry kontakt. To podstawa sukcesu. Miarą doświadczenia jest ilość wykonanych projektów, co jednak nie świadczy o ich jakości. Sprawdź czy architekt ma kwalifikacje zawodowe, przynależy do izby architektów, to gwarantuje najwyższy poziom usługi.

Projekt dopasowany wymaga udziału specjalistów z różnych branż, upewnij się, że biuro zapewnia ich udział. Zaproponuje to każdy dobry architekt Mikołów, jak każde miasto powiatowe wymaga szczególnego podejścia do dokumentacji projektowej, jednak każde pozwolenie na budowę można uzyskać szybko i sprawnie. Sprawdź czy biuro architektoniczne będzie obsługiwać w tym zakresie Twoją dokumentację.

Sprawdź czy odpowiada ci estetyka danego biura przeglądając portfolio. Nawet jeśli nie znajdziesz tego czego szukasz – warto zapytać przesyłając własną propozycję. Zwykle na stronie prezentowane jest kilka projektów, bardzo wiele z nich kryje się w archiwum.

POZYSKANIE WSZELKICH POZWOLEŃ

W twoim mieście wszelkie pozwolenia, mapy, warunki, dokumenty formalne oraz nadzór nad Twoją inwestycją organizuje nasze biuro architektoniczne Mikołów został uwzględniony w ofercie PROJEKTU DOPASOWANEGO, przez co możesz liczyć na pełne wsparcie Twojej inwestycji.

CZYM JEST PROJEKT DOPASOWANY?

Jak wybrać „dobry” projekt? Czy w ogóle można „wybrać” dobry projekt?

Ze względu na ilość uwarunkowań, nie istnieje uniwersalny „dobry” projekt Mikołów jest zróżnicowanym miastem pod względem oferowanych na rynku działek i wymogów zagospodarowania przestrzennego. Każdy inwestor ma nieco inne oczekiwania. Projektu nie można więc „wybrać”, należy wykonać go od początku, korzystając z fachowej wiedzy profesjonalisty. To właśnie jest projekt dopasowany.

JAK POWSTAJE PROJEKT DOPASOWANY

Proponujemy nowatorskie, wynikające z doświadczenia podejście do projektowania:

dążymy do tego, aby twoje ogólne i szczegółowe decyzje projektowe były zawsze świadome

nigdy nie oferujemy gotowych rozwiązań, zawsze zaczynamy od rozmowy i poznania Twoich oczekiwań, rozeznania sytuacji na jego działce i w jej otoczeniu

pracując z nami masz prawo zmieniać zdanie i nie tworzy to dodatkowych kosztów

Ty decydujesz o energooszczędności: wybierasz wariant niskoenergetyczny, półpasywny, pasywny lub też optymalny w zakresie wartości inwestycji i energooszczędności

cały czas kontrolujemy budżet – gwarantujemy optymalizację kosztów budowy.

NAJWAŻNIEJSZE SĄ TWOJE DECYZJE

Przez cały proces inwestycyjny jesteśmy w stałym kontakcie. Szczególnie gdy podejmujesz najważniejsze decyzje, zawsze towarzyszy Ci architekt Mikołów jest jednym z niewielu miast, w którym nasze biuro oferuje tak kompleksowe podejście do Twojej inwestycji.

Kontakt

Jeśli masz pytania, napisz do nas. Odpowiemy najszybciej, jak to tylko możliwe.

Start typing and press Enter to search