Jak musisz myśleć, aby na wymagającym rynku deweloperskim osiągnąć sukces finansowy?

Atectis proponuje Klientom kompleksowy zakres współpracy od początku do końca Twojej inwestycji. Projektujemy tak, aby zapewnić Klientowi minimalne koszty inwestycyjne,a jednocześnie by spełnić oczekiwania i aspiracje docelowych mieszkańców

Dzięki starannej analizie rynku lokalnego, precyzyjnie określamy grupy docelowe odbiorców inwestycji oraz ich możliwości finansowe, w tym maksymalny budżet danej grupy odbiorców.

Z mojego punktu widzenia…

Nie każdy dom jest dla każdego, jako architekt osiedli mieszkaniowych jestem świadomy wielu różnych uwarunkowań.
Rozwiązania określane mianem „dla wszystkich” nie sprawdzają się i zwykle sprzedają się najgorzej, a oferty deweloperskie dla wymagających klientów zawierają w sobie sporą dozę ryzyka.

Prawidłowe zdefiniowanie klienta docelowego gwarantuje sukces, ale wymaga intensywnej współpracy między deweloperem, a projektantem.

Celem takiej optymalizacji jest ograniczyć ryzyko inwestycyjne do możliwego minimum.

Co możesz osiągnąć dzięki współpracy z Atectis:

-Przy znanej średniej rynkowej w danej lokalizacji, dzięki obniżeniu kosztów, zaprojektowane inwestycje mogą być tańsze dla klienta docelowego zwykle od kilkunastu do kilkudziesięciu procent, co jest podstawą szybkiej sprzedaży.

-Wpisujemy się w Twoją strategię biznesową i dopasowujemy metodologię i technologię budowy do jej założeń.Celem jest Twój sukces inwestycyjny i zadowolenie Twoich klientów: elastyczność inwestycji, błyskawiczna sprzedaż, dwie inwestycje w roku.

Wojciech Orenowicz

Inwestycję trzeba zaprojektować tak, aby sprzedawać pod względem formalnym stan „kompletny”, natomiast pod względem technicznym stan, w którym przyszły użytkownik ma szansę podjąć jak najwięcej decyzji samodzielnie i samodzielnie ponieść ich konsekwencje.

Dlaczego dobra sprzedaż zależy od jakości projektu?

Wieloletnie doświadczenie z indywidualnym inwestorem sprawia, że architektura, którą projektujemy jest idealnie wpasowana w obecne trendy i oczekiwania również Twoich klientów.

To czego oczekuje Twój klient jest zestawem „krytycznych” cech, często nie dających zapisać się wprost. O żadnej z nich nie wolno zapomnieć. Piękno zazwyczaj schodzi na dalszy plan i niczego nie gwarantuje. Piękna elewacja nie zastąpi użytkownikowi komfortu związanego z intymnością, poczuciem odrębności i spokoju w jego własnym domu. Czy klient wybierze samo piękno? Nie, klient wybierze dobrze i praktycznie zaprojektowane mieszkanie. Dbając o szczegóły zagwarantujesz sobie wyróżnienie się w ofertach sprzedażowych oraz późniejszą satysfakcję klienta.
To niewiarygodne jak może rosnąć zainteresowanie Twoją inwestycję, gdy kiepskie rozwiązania konkurencji wychodzą na światło dzienne dzięki Twojej – dopracowanej i zarazem taniej ofercie.

PROJEKTOWANIE DEWELOPERSKIE A STRATEGIE ZARABIANIA

– bezpłatne spotkanie objęte ścisłą tajemnicą zawodową architekta

Plan spotkania

  • Teren inwestycji – możliwości zabudowy i analiza formalno – prawna.
  • Rynek mieszkaniowy w rejonie inwestycji.
  • Rodzaje klientów dewelopera – wybór grupy docelowej.
  • Zagrożenia i ryzyka inwestycji deweloperskich.
  • Minimalizacja kosztów przy maksymalnym zaspokojeniu potrzeb klienta.
  • Poprawianie wyników – rozróżnienie między zbędnymi i niezbędnymi kosztami.

Bezpośredni kontakt:

Właściciel Atectis
Wojciech Orenowicz
kom. 604 950 889

Zagadnienia związane z projektowaniem deweloperskim w kontekście strategii biznesowych możesz omówić ze mną na niezobowiązującym spotkaniu.

Nawet jeśli nie nawiążemy współpracy wszelkie informacje objęte są bezterminowo ścisłą tajemnicą zawodową stanowiącą podstawę kodeksu etycznego Izby Architektów RP

P.s  Aby zapisać się już teraz na spotkanie, zadzwoń pod numer 604 950 889 lub skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Use Wufoo integrations and get your data to your favorite apps.
Kontakt

Jeśli masz pytania, napisz do nas. Odpowiemy najszybciej, jak to tylko możliwe.

Not readable? Change text.

Start typing and press Enter to search