Poznaj ideą domów dopasowanych

Tworzę domy w których się żyje, a nie tylko mieszka. Idea domów dopasowanych polega na zaprojektowaniu domu idealne dostosowanego do jego użytkowników, ich potrzeb i możliwości. Różnica polega na tym, że to nie użytkownik ma się dostosowywać do przestrzeni domu, ale dom dopasowuje się do niego. Zaprojektowana przestrzeń ma służyć użytkownikom przez wiele lat.

Kilka słów o mnie

Jako architekt z dużym doświadczeniem zawsze mówiłem moim Klientom, że tylko projekt indywidualny może w pełni zaspokoić ich oczekiwania.

Przez 6 lat prowadziłem akcję Buduj Mądrze, której celem było pokazanie, że nie ma nic bardziej błędnego niż wiara w tzw. tanie i łatwe budowanie z „gotowymi projektami”. Przekonałem ponad 150 osób do indywidualnych rozwiązań!

Po wielu latach widać trend spadkowy związany z projektami gotowymi. Dlaczego? Ponieważ nie ma projektu gotowego, który w 100% spełni Twoje oczekiwania.

Tworząc nowoczesną architekturę, tworzymy ideę domów dopasowanych. Dopasowanych do przestrzeni, którą chcesz mieć. Dopasowanych do budżetu, który masz. Dopasowanych do stylu, która Ci się podoba.

Nie musisz iść na żadne kompromisy, ponieważ otrzymasz ode mnie projekt maksymalnie dopasowany.

Zaprojektuje dla Ciebie dom, który pokochasz! Bo tworzę domy w których się żyje, a nie tylko mieszka.

Wojciech Orenowicz

Zdobywamy za Ciebie wszelkie niezbędne pozwolenia

Wszelkie zezwolenia, uzgodnienia, koncesje, decyzje i postanowienia formalne zostaw nam. Jedyne co musisz zrobić, to na początku przekazać nam upoważnienie do reprezentowania Ciebie przed instytucjami i urzędami.

Od tego momentu „karczowanie dżungli budowlanych przepisów ojczystej biurokracji” bierzemy na siebie. Twoje zadania ograniczają się do złożenia podpisów na niektórych dokumentach.

Opinie

  • Zaprojektowany dom charakteryzuje się ciekawym i niepowtarzalnym wyglądem, co było trudne do osiągnięcia ze względu na niekorzystne usytuowanie działki budowlanej przeznaczonej pod projekt. W trakcie realizacji powierzonego zadania mogliśmy się przekonać, iż Pan Wojciech Orenowicz dysponuje fachową wiedzą projektową, dobrą organizacją pracy, a także dużą cierpliwością i wyrozumiałością w stosunku do Inwestora. Dzięki sprawnej organizacji prace projektowe wykonane były rzetelnie i terminowo. Na tej podstawie w pełni rekomendujemy firmę ATECTIS jako kompetentnego i godnego zaufania partnera.

    Tomasz i Kornelia Klimza
  • Dzięki pomysłowości pana Wojciecha przeanalizowaliśmy kilka zupełnie różnych koncepcji rozwiązania budynku w trudnych warunkach na naszej działce. Wszystkie wykonane zostały w sposób staranny i przemyślany. Ostatecznie wybraliśmy rozwiązanie które najlepiej pasowało do naszych oczekiwań, na podstawie którego powstał skosztorysowany projekt. Polecamy usługi projektowe pana Wojciecha, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

    Anna i Konrad Pogoda

Zapraszamy na niezobowiązujące, bezpłatne spotkanie pod hasłem

“Dom dopasowany do Ciebie”

Plan spotkania

  • Przeanalizujemy możliwości działki
  • Przeanalizujemy Twoje dotychczasowe ustalenia, naszkicujemy ogólne propozycje
  • Porozmawiamy o celu – czyli w jak ma się mieszkać w nowym domu
  • Porozmawiamy o Twoim budżecie, energooszczędności i stylu, który planujesz

Bezpośredni kontakt:

Właściciel Atectis
Wojciech Orenowicz
kom. 604 950 889

Zapraszam  na specjalny cykl indywidualnych spotkań. Spotkania odbywają się w naszym biurze w Rudzie Śląskiej i mają charakter indywidualny( spotkania są niezobowiązujące i bezpłatne).

P.s  Aby zapisać się już teraz na spotkanie, zadzwoń pod numer 604 950 889 lub skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Kontakt

Jeśli masz pytania, napisz do nas. Odpowiemy najszybciej, jak to tylko możliwe.

Not readable? Change text.

Start typing and press Enter to search